Planet Calypso

pc-slider1_278x173
Graphics
1
Fun Factor
1
Handling
1
Community
1
Overall Scores
1

Planet Calypso – Vydělávejte peníze hraním hry!

Sci-Fi MMORPG – Není to snem každého z nás? Hrát hru a při tom vydělávat skutečné peníze?! V bezplatné Sci-Fi MMO Planet Calypso von Mindark se tento sen stává realitou! Hra má totiž poměrně promyšlený hospodářský ekonomický systém, který tento reálný výdělečný herní princip umožňuje. Ve hře můžete kdykoliv své herní peníze převést na své skutečné reálné bankovní konto. Každá věc ve hře má svou hodnotu ve skutečném světě. Planet Calypso je dokonce zapsána v Guinnessově knize rekordů – a to díky nejdražší prodané věci, jejíž cena se vyšplhala až na závratných 100000 USD. Pokud se chcete dozvědět, co dalšího tato hra nabízí, přečtěte si naši recenzi.

Oficiální Trailer hry Planet Calypso

PLAY ONLINE FREE

Popis hry Planet Calypso

I když můžete v bezplatné Sci-Fi MMORPG Planet Calypso vydělávat skutečné peníze, není to zdaleka vše, co tato hra nabízí. Hra by byla malou lahůdkou i bez toho. Hra má velmi podrobný tutorial, díky kterému jsou základní pravidla zcela jasná a hráč se ve hře rychle zorientuje. Jediné, co není hned jasné, je se kterou činností má hráč vlastně začít.

Skutečný výdělek

Jak již bylo řečeno, Planet Calypso je jedna z mála her, při které můžete vydělávat reálné peníze, aniž byste museli patřit mezi nejlepší hráče. Pokud se hře správně investujete, můžete tím získat více peněz. Existuje zde mnoho různých obchodních odvětví, například lov, těžba nebo obchod, vy si můžete vybrat, které odvětví je vám nejbližší a tomu se věnovat a vydělávat tak peníze. Ještě nikdy nebylo vydělávání peněz tak jednoduché a zároveň zábavné.

Přehledné úkoly

Již v tutorialu jsou všechny úkoly přehledně popsány a rozděleny. Díky jednoduchému rozhraní se hráči nemusí věčně proklikávat skrz různá nepřehledná menu. Ve hře jste vždy přesně tam, kde chcete být a víte tedy přesně, co vás čeká. V herním světě, který má několik čtverečních kilometrů, se také snadno a rychle zorientujete, a to díky díky viditelnému cílovému displeji, který měří vzdálenost.

Mnoho zábavy

Tato bezplatná Download MMORPG je směsicí různých faktorů. Díky Cry Engine má hra grafiku, za kterou se nemusí stydět. Jedinečný herní princip také již nalákal mnoho hráčů (v roce 2008 to bylo již 740000). Je vidět, že vývojáři, kteří již od roku 2003 hru neustále vylepšují, mají velké zkušenosti. Co je neméně důležité, je velmi dobrá herní komunita. Mnoho hráčů přispívá aktivně do herního fóra a pomáhá například méně zkušeným hráčům.

Znaky Planet Calypso

  • Vydělej skutečné peníze: Vydělej ve hře peníze a nech si je proplatit v reálném životě! .
  • Vlastní ekonomický systém: Peníze zde můžete vydělávat mnoha různými způsoby při mnoha činnostech – objevte, která vás bude nejvíce bavit!
  • Dobrá komunita: Dobrá a uvolněná atmosféra díky hráčům, kteří vám rádi pomohou.
  • Skvělá grafika: Díky Cry Engine má hra cool grafiku a to správné herní nastavení – proto je to super zábava!
  • Vlastní pozemek: Kupte si svůj vlastní pozemek a vybudujte svou vlastní malou říši.

PLAY ONLINE FREE

Shrnutí Planet Calypso

V bezplatné Sci-Fi MMORPG Planet Calypso von Mindark najdou hráči velké množství funkcí a možností, které ve spojení se skvělou grafikou vytváří velmi dobrou hru. I po nastudování obsáhlého tutorialu můžete hraním strávit mnoho času a je to skutečně zábava. A ještě nesmíme zapomenout na to, že při hře můžete vydělat i skutečné peníze! My vám hru Planet Calypso určitě doporučujeme. Zkuste si ji zahrát, nebudete litovat!

Photo of Planet Calypso

  • screen
  • screen1
  • screen2
  • screen3

Zanechte odpověď!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*